Romantyczna oprawa
naszego ogrodu!

Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę, a ogród to miejsce, w którym dzieje się magia. Z całą starannością zadbaliśmy aby otoczenie naszego obiektu było dla Państwa kojące i odprężające. Naszą ambicją jest zapewnienie gościom przestrzeni i miejsc relaksu.  Chętnie zorganizujemy imprezę rodzinną na świeżym powietrzu, pod zadaszeniem z wyjątkową aranżacją, co z pewnością pozostawi miłe wspomnienia

czytaj więcej…

Otoczenie zieleni

Cały ogród zaprojektowany jest zgodnie ze stylem francuskim. Otulony zielenią i wypełniony kwiatami, daje odprężenie, a delikatny szum wody wydobywający się z fontanny dopełnia całości. Dzięki specjalnie wydzielonej strefie, ogród będzie stanowił doskonałe tło dla ślubu w plenerze, a także pozytywnie nastroi uczestników innych imprez okolicznościowych lub spotkań biznesowych.

Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów jesteśmy w stanie zapewnić idealną oprawę wybranej uroczystości, niezależnie czy będzie to spotkanie w gronie najbliższych czy rozbudowana impreza dla większej liczby osób. Duża przestrzeń będzie idealna dla rodzin z dziećmi, które będą miały do dyspozycji plac zabaw. Oferujemy również specjalne atrakcje dla młodzieży. Rodzice natomiast zrelaksują się w altanach i na ławkach znajdujących się w ogrodzie.