Spotkanie Biznesowe
w Radosnym Dworze

Spotkanie biznesowe poza miastem? W otoczeniu zieleni? Oferta Radosnego Dworu spełni oczekiwania klienta biznesowego. Goście przybywający w celach służbowych wygodnie i bez problemów dotrą na miejsce z powodu doskonałej lokalizacji. Każda oferta zostanie indywidualnie dopasowana do potrzeb firm. Zapewniamy zakwaterowanie oraz zaplecze gastronomiczne i bufet, a podczas przerw chętnie zaprosimy Państwa do zrelaksowania się w naszym ogrodzie.

czytaj więcej…

Wyjątkowa Konferencja

W naszej ofercie znajdują się do wyboru dwie sale konferencyjne dopasowane do Państwa potrzeb. Klasyczny i elegancki wystrój pomieszczeń będzie odpowiedni na spotkanie firmowe lub szkolenie. Dla wygody naszych gości zapewniamy techniczne wyposażenie konferencyjne oraz pełną obsługę cateringową i bufet, a to wszystko w otoczeniu ogrodu inspirowanego stylem francuskim.

Istotna dla klienta biznesowego jest kompleksowa usługa. Znaczenie ma lokalizacja, dostępny parking czy baza noclegowa. Dużą kwestię odgrywa też otoczenie i miejsca, w których podczas przerw w pracy można się wyciszyć i zrelaksować. Radosny Dwór doskonale łączy wszystkie te cechy, stając się idealnym miejscem konferencyjno-szkoleniowym. Dla chętnych organizujemy również wyjazdy po za obiekt w celu zwiedzenia okolicznych atrakcji i integracji grupy.