Wyjątkowy Ślub
w Plenerze

Ze względu na piękne otoczenie ogrodu oraz elegancki wystrój naszej sali weselnej Radosny Dwór stanie się idealnym miejscem, aby mogli Państwo przeżyć niezapomniane i wyjątkowe chwile podczas imprez okolicznościowych. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu gwarantujemy, że uroczystości przebiegną w miłej i niepowtarzalnej atmosferze. Z przyjemnością zajmujemy się także organizacją ślubu w ogrodzie z indywidualną oprawą w nowoczesnym otoczeniu.

czytaj więcej…

Wyjątkowy Ślub w plenerze

Promienie słońca przedzierające się między drzewami, dyskretny szum wody, zapach kwiatów, to doskonała oprawa dla ślubu w ogrodzie. W Radosnym Dworze znajdzie się wszystko czego Państwo oczekują w tym niezapomnianym dniu. Każdą ofertę dopasowujemy indywidualnie co pozwala profesjonalnie zaaranżować ceremonię zaślubin w plenerze.

W Radosnym Dworze oprócz nowoczesnego, pięknego ogrodu i tarasów z miejscami siedzącymi, do dyspozycji gości jest również urocza sala weselna.  Elegancki wystrój, stylowe meble i nastrojowe światło z pewnością przypadną do gustu przybyłym do nas gościom. Wrażenia dopełnią dania, które serwujemy podczas imprez okolicznościowych, wesel czy bankietów. Dysponujemy również zapleczem hotelowym, dzięki czemu goście przenocują w wygodnych pokojach, a bohaterowie ceremonii otrzymują apartament dla nowożeńców.

Anna Kwaśniewska

manager

+48 660 126 050 manager@radosnydwor.pl


    Wyślij zapytanie