Idea
smaku!

Jedzenie łączy ludzi na wielu różnych płaszczyznach. Mając to na uwadze chętnie zadbamy o część gastronomiczną Twojego wydarzenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co pozwala nam dopasować menu do konkretnego wydarzenia i upodobań kulinarnych naszych gości. Doświadczony szef kuchni wraz z załogą połączą znane nam smaki z nowoczesnością i nietuzinkowym podejściem do potraw co sprawi, że każdy posiłek serwowany podczas przyjęć stanie się przyjemnością.

czytaj więcej…

Nasza kuchnia – lokalny smak

Dania serwowane podczas imprez okolicznościowych, przyjęć oraz wesel są przygotowane z największą starannością. Szef kuchni dzięki wykorzystaniu świeżych, sezonowych i regionalnych składników tworzy dania zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Od kuchni tradycyjnej po dobrze wszystkim znaną kuchnię Świata.

Goście hotelowi, którzy pozostają u nas po skończonym przyjęciu okolicznościowym mogą również spróbować pysznych śniadań. Każdy rozpocznie dzień w kameralnym i pozytywnie nastrajającym wnętrzu z ulubionymi daniami śniadaniowymi, przy filiżance aromatycznej kawy przed sobą.

Anna Kwaśniewska

manager

+48 660 126 050 manager@radosnydwor.pl


    Wyślij zapytanie