Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny

Chrzciny to niezwykle ważny dzień w życiu rodziny. Jeśli chcą Państwo uczcić ten dzień spotkaniem w gronie bliskich, zapraszamy do Restauracji w RADOSNYM DWORZE. Przyjęcie z okazji chrzcin zorganizowane w naszej restauracji, z pewnością będzie długo i miło wspominane przez wszystkich obecnych Gości. Na ten wyjątkowy dzień, Szef Kuchni Restauracji przygotuje specjalne, indywidualnie dobrane menu na Chrzciny. Dla Państwa wygody, propozycję dań można konsultować z Szefem Kuchni zarówno na spotkaniach, jak i drogą elektroniczną.

Jeśli mają Państwo swoje propozycje, co do menu, zapraszamy do przesłania ich do wyceny naszym specjalistom: biuro@radosnydwor.pl

Mają Państwo pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie służą pomocą i udzielą fachowej porady. Zaufaj naszemu doświadczeniu: pomożemy skomponować idealne menu i zadbamy o odpowiednią dekorację sali restauracyjnej.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta - to niezwykłe przeżycie nie tylko dla Państwa pociech. Abyście mogli bez przeszkód skoncentrować się na najważniejszej, duchowej, stronie uroczystości, nasi specjaliści z przyjemnością przygotują wyjątkowe przyjęcie komunijne.

Restauracja RADOSNEGO DWORU to idealne miejsce na komunię. Oferujemy Państwu różne formy spotkania – od  kameralnego obiadu w wąskim gronie po większe przyjęcia z bogatszą oprawą. Zapewniamy profesjonalną obsługę i gwarantujemy indywidualne podejście, by jak najlepiej spełnić oczekiwania rodziców oraz dzieci.

Na życzenie możemy uzupełnić menu o Państwa ulubione potrawy…. 

Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji na temat aranżacji Państwa przyjęcia komunijnego. Pomożemy Państwu  w organizacji Pierwszej Komunii Świętej oraz w doborze najbardziej odpowiedniego menu

Wesela

Szukacie restauracji na wesele?
A może wesele w plenerze ?
Świetnie trafiliście!

ZAPRASZAMY  DO RADOSNEGO DWORU

 Do organizacji przyjęcia weselnego podchodzimy bardzo indywidualnie, a przede wszystkim kompleksowo. Posiadamy solidne zaplecze umiejętności i doświadczenie w branży restauratorskiej. Z przyjemnością przygotujemy propozycję menu zgodną z Państwa oczekiwaniami. Zadbamy o wyjątkowy klimat w sali weselnej. Zapewnimy obsługę kelnerską, która zadba o Gości weselnych. Dla Pary Młodej mamy prezent – nocleg w Apartamencie komfort, a dla gości weselnych zniżki na spokojny sen…    

Stypy

TO CHWILA Z RODZINĄ Z PAMIĘCIĄ CO OD NAS ODESZLI

Dobrze zdajemy sobie sprawę z ogromnego bólu i żalu związanego ze stratą kogoś bliskiego. Wiemy, że jest to smutny czas, który wymaga wyciszenia i spokoju. Na rodzinę zmarłego spada mnóstwo pogrzebowych obowiązków.

Chcąc oszczędzić Państwu trudu przy problemach z organizacją przyjęcia pogrzebowego, zajmiemy się profesjonalną aranżacją i organizacją. Doradzimy w kwestii menu, doboru napojów oraz zatroszczymy się o odpowiednią atmosferę w lokalu, aby nic nie zakłóciło uroczystości.