Catering

Catering

Nasza oferta

Catering to usługa zapewniająca kompleksową pomoc przy organizacji imprez. Bez względu na to czy jest to przyjęcie na małą czy dużą skalę.
Nasza oferta jest dopasowana do wymagań i oczekiwań każdego klienta. Udane przyjęcie to przede wszystkim zadowoleni goście.
Aby tego dokonać konieczne jest pyszne jedzenie, które uświetni każdą uroczystość.
Oferujemy  szeroki zakres usług cateringowych na terenie Kalisza oraz okolic . Zorganizujemy catering na bankiet, konferencje czy szkolenia, catering wigilijny oraz wielkanocny.

Zapewnimy Państwu kompleksową organizację, w tym również pomoc przy wyborze menu dostosowanego do charakteru oraz czasu trwania spotkania. Gdy tylko wyrażą Państwo chęć skorzystania z naszych usług cateringowych, nasz Szef Kuchni przygotuje ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

W koszt zorganizowanego przez nas cateringu możemy wliczyć przygotowanie, dekorację, porcelanę, szkło, sztućce. Na życzenie obsługa kelnerska za dodatkową opłatą. Catering możemy przygotować na dekoracyjnych paterach, zastawie jednorazowej.

Catering dla firm

Oferta cateringowa Radosnego Dworu skierowana jest zarówno do małych jak i dużych firm. Obsługujemy imprezy zamknięte i plenerowe różnej wielkości w zależności od różnych potrzeb

Catering imprezowy

Nasza oferta cateringowa jest wybierana podczas różnego rodzaju imprez jak np. : spotkania integracyjne, jubileusze firmowe, wernisaże w galeriach sztuki, prezentacje nowych produktów

Zapytanie ofertowe
Zapytanie ofertowe

Zamawiający:*

osoba prywatnafirma

Imię i nazwisko*

Adres*

Nazwa firmy*

Adres*

NIP*

Telefon kontaktowy*

E-mail*

Rodzaj oferty?*

Planowana data*

Liczba osób*

Forma imprezy?

Obsługa kelnerska*

Menu

Przekąski zimnePrzekąski gorąceZupaDanie główneDeserInne

Napoje zimne

Woda gaz/n.gazSoki owocoweNapoje gazowaneInne

Napoje gorące

Kawa + dodatkiHerbata + dodatkiInne

Alkohole

Wino białeWino czerwonePiwoWódkaWhiskyOpen barInne

Zastawa

PorcelanaSztućceSzkłoZastawa jednorazowa

Uwagi* Pola wymagane.